Szukaj
  • Mirosława Tylke

Zdalna nauka niemieckiego dla naszych uczniów!


W związku z trwającą obecnie na świecie sytuacją, i w trosce o bezpieczeństwo i nieprzerwany rozwój naszych uczniów ogłaszamy, że wszystkie lekcje w naszej szkole będą prowadzone w najbliższym czasie przez internet. W ten sposób uczniowie mogą zostać w domach, jednocześnie kontynuując naukę języka niemieckiego.

W połączeniu z wprowadzonymi już wcześniej zeszytami online, zapewniamy najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające na zdalną naukę bez kompromisów.

#ogloszenie

43 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisy na rok 2018/19 ruszyły!

Zapraszamy do zapisów do naszej szkoły na rok 2018/19. Do końca sierpnia można składać zgłoszenia drogą mailową, natomiast od 3. września można to zrobić osobiście w naszej placówce przy ulicy Reymont