Szukaj
  • Mirosława Tylke

Zapraszamy do zapisów na rok szkolny 2020/2021!

Informujemy, że otworzone zostały zapisy na nowy rok szkolny do szkoły języka niemieckiego Erudica. Obecnie przyjmujemy zgłoszenia drogą mailową, natomiast od 1. września można zapisać się osobiście w naszej placówce przy ulicy Reymonta 34 (od strony ulicy Budzysza Wosia). Oferujemy zarówno grupowe kursy językowe, jak i zajęcia indywidualne.


W tym roku, w związku z pandemią COVID-19, obok lekcji stacjonarnych oferujemy również możliwość nauki zdalnej. Zapewniamy, że standardy naszych zajęć on-line odpowiadają tradycyjnemu formatowi nauki dzięki używanemu przez nas sprawdzonemu oprogramowaniu oraz interaktywnym wersjom podręczników.


W trosce o naszych uczniów, wraz z początkiem roku wprowadzamy również dodatkowe środki bezpieczeństwa w naszej szkole w związku z trwającym zagrożeniem epidemiologicznym.


246 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zapisy na rok 2018/19 ruszyły!

Zapraszamy do zapisów do naszej szkoły na rok 2018/19. Do końca sierpnia można składać zgłoszenia drogą mailową, natomiast od 3. września można to zrobić osobiście w naszej placówce przy ulicy Reymont